Porta AH13F12R Keyed Drill Chuck 1/2 x 20 Female
1.5mm – 13mm Keyed Drill Chuck 1/2 x 20 Female threaded Mount. Standard duty key operated chucks - the popular chucks for portable power tools. 1/2 x 20 threaded in the back. Comes complete with Chuck Key
Manufacturer
Porta
Model
AH13F12R
EAN
In stock
12.70
(inc VAT)
Price:
Qty:
Add to Basket
In your cart
Add to Basket
Notify me when in stock
Related Products
In stock
Festool 479703 Collar RO 150 FeQ
8.10
Festool 471316 Apron KS 120 EB
10.64
Currently out of Stock
Festool 492643 Socket Housing DF 500 Q 240V
Currently out of Stock
Festool 492014 Brushes TS55 EQ (110 Volt)
Makita 265674-6 Hex Socket Head Bolt M6x14mm